Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Maks
podaj łapę

(40)

oceń zwierzaka
(10.00)

Maks

psy
w serwisie od:24 06 2008, 09:32
Metryczka:
urodzony: 5lat
klasyfikacja:
płeć:pies
o zwierzaku:
MAKS TO CUDOWNY PIES, KTORY W ZYCIU NIE MIAŁ SZCZĘSCIA, SMUTNY LOS PSA, KTORY PRAGNIE BYĆ KOCHANY, KTORY MIMO NIEDOLI MA NIESAMOWICIE WSPANIAŁY CHARAKTER , JEST MĄDRYM I RODZINNYM PSEM. WOLONTARIUSZKI Z WROCŁAWSKIEGO SCHRONISKA RĘCZĄ ZE NIEGO, PRZEZ TEN CZAS - GDY PIES PRZEBYWA W SCHRONISKU ZDĄŻYLY GO DOBRZE POZNAĆ .
NIESTETY MIMO WIELU ZALET, MAKSA NIKT PRZEZ 3 LATA , NIE ZABRAŁ DO DOMU. 3 LATA ZA KRATAMI, SAMOTNY BEZ CZŁOWIEKA, KTORY BY GO POKOCHAŁ. MAKS NAPRAWDĘ ZASŁUGUJĘ NA LEPSZY LOS, BĘDZIE WSPANIAŁYM TOWARZYSZEM I PRZYJACIELEM.
jego nr w schronisku 1707/05 - ważne przy odbiorze pieska.
Te 3 lata tp stanowczo za długo. Naprawdę to wspaniały pies o łagodnym usposobienu do dzieci i do zwierząt. Jest dość duzym psem, ok5 lat. Zasługuje na inny los, to pies, ktory nie stracił wiary w człowieka, nie ma w nim cienia agresji, i jeszcze umie się uśmiechać. PROSZĘ O DOM DLA NIEGO. BIEDACZEK tak długo czeka na odpowiedzialnego i kochającego opiekuna. Numer obróżki Maksa 181, boks 15, nr schroniskowy 1707/05 . Jego życie jest zagrożone, 3 letni staż w schronisku i brak osób, ktore by go pokochały, może spowodować przeznaczenie pieska do uśpienia.

POKOCHAJ MAKSA DAJ MU SZANSĘ NA SZCZĘŚLIWE ŻYCIE - ON NA TO ZASŁUGUJE.
W SPRAWIE ADPOCJI MAKSA PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ Z
Z PANIĄ KINGĄ
Panią Agnieszką pod numerem 0-605095144 lub pisząc na mail era.kobb@interia.pl
PSY MOŻNA ODBIERAĆ ZE SCHRONISKA PRZY ul. Skarbowców 52 WE WROCŁAWIU
w dni powszednie w godz. 8.00 - 16.30
w soboty i niedziele w godz. 9.00 -15.00
JEŚLI KTOŚ Z INNEGO MIASTA Z POLSKI CHCIAŁBY POMOC MAKSOWI I PODAROWAĆ MU DOM - WOLONTARIUSZKI MOGĄ POSTARAĆ SIĘ O TRANSPORT PIESKA.
najnowsze komentarze
  • xxEwelciax

    2008-07-24 22:58:50
    Śliczny !!
    Kto by go nie chciał!!
    Pozdrawiam
kto mnie lubi