Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Mona
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Mona

psy
w serwisie od:19 04 2012, 16:34
właściciel magdyska25
Metryczka:
urodzony: 2007
miasto:Opole
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
MONA i BONO, piesek i sunia w typie zloty COCKER SPANIEL
Mona i Bono to dwa ok. 5-letnie spanielki, które razem trafiły do jednego z przytulisk, gdzie biegały i spały w swoich odchodach, zanim nie trafiły pod naszą opiekę. Psiaki chyba nigdy przedtem nie mieszkały w domu, bo musiały - jak szczeniaki - przechodzić naukę czystości, ale ze są bardzo pojętne, teraz prawie nie zdarzają im się wypadki w domu.

Piesek Bono jest niewyrosniétá miniaturką spaniela - wazy tylko 5,5 kg, ale jest okazem zdrowia. Sunia Mona jest normalnej wielkości, ma lekką zaćmę, przez co troszkę słabiej widzi. Miała przepuklinę odbytu, która została zoperowana podczas jednoczesnego zabiegu sterylizacji.

Psiaki uwielbiają kontakt z człowiekiem i innymi psami, są energiczne ale usłuchane, kochają zabawy, spacery, pływanie. Nie mają odruchów gryzienia, czy kłapania, nie wykazują żadnej agresji.

Spanielki przebywają w domu tymczasowym pod Opolem, gdzie pozostanią do czasu adopcji do domu(ów) stalego(ych). Obydwoje są odrobaczeni i odpchleni oraz wysterylizowani i czekają na odpowiednią adopcję.

Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami.
Psiaki wydamy do adopcji razem lub osobno, tylko i wyłącznie do odpowiedzialnych opiekunów. Adopcja możliwa pod warunkiem wyrażenia zgody na wizyty przed i po-adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:

tel. 501 545 399
najnowsze komentarze