Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Ninka
podaj łapę

(1)

oceń zwierzaka
(5.00)

Ninka

psy
w serwisie od:19 04 2012, 16:25
właściciel magdyska25
Metryczka:
urodzony: 2009
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Ninka szuka prawdziwego domu

List Ninki
„Byłam głodna i spragniona… spragniona wody i miłości…. przyjechali, zabrali mnie, teraz nie jestem głodna, , wody mam pod dostatkiem ale nadal jestem spragniona…. brakuje mi czegoś, czego pragnęłam bardziej od wody i jedzenia…. nie potrzebuję dużo… chcę żeby ktoś mnie pogłaskał, ale tak jakbym była jedynym psem na świecie, chcę być przytulana i kochana… za tak nie wiele dam ci tak wiele…. moją wierność, miłość, posłuszeństwo, niezależnie co się będzie działo, chcę być z tobą na zawsze. Ninka”

Młoda, wesoła, energiczna i piękna, za samą siebie, chętnie kupi Ciebie.
Ninka została odebrana w ramach interwencji ze złych warunków. Wobec psów – super, bardzo zabawowa, lubi się bawić z dużymi i małymi. Jest bardzo energiczna, aktywna, ciekawska. Koty ją interesują, ale nie ma agresji. Do ludzi obcych, w tym dzieci, ma trochę dystans.
Teraz jest już gotowa do adopcji. Ma koło roku. Jest czysta, grzeczna, to domowa sunia.
Jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, zachipowana.
Warszawa, mazowieckie.

kontakt w sprawie Ninki: Tel. 691333331 mail sylwiapz@gazeta.pl
najnowsze komentarze
  • Luna

    2012-06-28 12:57:39
    Kochani, wspaniała sunia. Jeżeli się nie mylę to w typie owczarka belgijskiego. Dlatego ma dystans do dzieci i obcych.  Trzymam kciuki, oby udało sie szybko znaleźć dla niej dobry domek. Ja juz mam jednego "poczwarka" belgijskiego i z całego serca polecam te pieski, ludziom cierpliwym i konsekwentnym. Próbują dominować, ale to psy pasterskie, więc taka mają naturę, Odpowiedzialny i choć trochę doświadczony opiekun da sobie wspaniale radę z takim psiakiem.