Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Sami
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Sami

psy
w serwisie od:31 01 2012, 14:28
właściciel magdyska25
Metryczka:
urodzony: 2009
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Sami został wypatrzony przez wolontariuszki w schronisku Skulony w budzie, najchętniej by zniknął, zapadł się pod ziemię, byleby go znów nie dosięgła ludzka ręka... Nie wiemy ile czasu żył w schronisku sparaliżowany strachem i bezradnością 12 grudnia 2009 roku wydawało się, że wygrał los na loterii ; dzięki determinacji ludzi, którym los ich braci mniejszych nie jest obojętny, opuścił schronisko i znalazł się w domu tymczasowym, gdzie miał nabrać ufności i wiary w człowieka, gdzie miał czekać na swój dom ten jeden, jedyny, do końca psiego życia. Niestety, sama miłość do psa nie wystarczyła. Owszem, zaufał swojej opiekunce, był bezpieczny, najedzony, ale nie przestał się bać otaczającego świata. Dlatego podjęto decyzję o umieszczeniu Samiego w psim hotelu, gdzie pod okiem specjalisty "od beznadziejnych psich przypadków"; miał się pozbyć upiorów z przeszłości.
Zdaniem jego obecnego opiekuna, Sami nadaje się już do adopcji. Opiekun twierdzi wręcz, że gdy Samsung znajdzie się w domu, blisko cierpliwego, spokojnego i konsekwentnego człowieka, dalszy proces jego socjalizacji będzie szybszy i skuteczniejszy! Sami nie jest psem dla ludzi, którzy szukają psiej przytulanki.Jest psem dla ludzi, którzy lubią wyzwania, a jednocześnie mają na tyle wielkie serce, by je otworzyć przed takim życiowym rozbitkiem, jakim jest Sam. Jeśli ktoś taki się znajdzie i odważy się zawrzeć przyjaźń z tak skrzywdzonym psem, ten odwdzięczy mu się z nawiązką ; miłością, wiernością, przywiązaniem i oddaniem.
Samsung jest młody, zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany . Ładnie chodzi na smyczy, przy nodze , to duży pies
Do pełni szczęścia potrzebuje tylko swego przewodnika
Warunkiem adopcji jest zgoda na wykonanie wizyty przed adopcją psa oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Nie wydajemy psów na łańcuch.
prosimy o kontakt mailowy
adoptuj.kundelka@gmail.com
najnowsze komentarze