Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Sonia- Kostka
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Sonia- Kostka

psy
w serwisie od:26 01 2012, 11:02
właściciel magdyska25
Metryczka:
urodzony: 2010
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Opuściła jedno z podwarszawskich schronisk jako szkielet. Wraz z pierwszym oddechem poza schroniskową bramą, wraz z pierwszym posiłkiem, który wypełnił każdy milimetr jej wygłodniałego brzuszka zaczęła pięknieć z dnia na dzień, by stać się ...obecną, oszałamiającą urodą, 2-3 letnią Sonią.
Los za sprawą życzliwych jej osób rzucił ją w objęcia krakowskiego hoteliku, gdzie nabiera formy i manier, gdzie na powrót uczy się o człowieku i od człowieka.

Ku radości zaangażowanej strony Sonia bardzo pozytywnie reaguje na przebywające tam psy i sunie, na które poszczekuje zaczepnie lecz nie agresywnie. Polubiła też swoją opiekunkę. Jest wesołą, bezproblemową, znakomicie znoszącą podróże sunią, radzącą sobie z pokonywaniem schodów, zachowującą czystość. Grzeczna, mocno zorientowana na człowieka, słucha go, dostosowując się do poleceń, pragnąc popełniać jak najmniej błędów. Urzeka wyrazem pyszczka, gdy z wrodzonym sobie wdziękiem pięknie podaje łapę lub robi siad. Biegi, skoki, bycie w ciągłym ruchu są tym, co sprawia jej niesamowitą frajdę. Cóż w tym dziwnego, to takie dziecię, wciąż dziecię, tyle że w kwiecie wieku.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące Soni. Spodziewamy się bowiem, że im ich więcej padnie, a wraz z nimi odpowiedzi, tym bardziej trafnym stanie się wybór jej przyszłego domu.
Sonia zostanie wydana na warunkach umowy adopcyjnej, po jej podpisaniu, w uprzednio sprawdzone/ skontrolowane warunki.

Zachęcamy zatem do kontaktu w sprawie Soni pod numerem: 501 545 399
Mail: info@fundacjakastor.org
najnowsze komentarze