Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Szczeniaki
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Szczeniaki

psy
w serwisie od:30 04 2012, 15:38
właściciel magdyska25
Metryczka:
urodzony: 2012
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Szczeniaczki szukają domów.
»Urodziliśmy się pod ziemią. W norze wykopanej przez naszą matkę, która od zawsze żyła samotnie na polach i w lasach. Nigdy wczesniej nie miała szansy poznać ciepła ludzkiej ręki, bezpieczeństwa i spokoju jakie daje kochający człowiek. My mieliśmy więcej szczęścia. Zaopiekowali się nami dobrzy ludzie, prawdopodobnie uratowali nam życie... Niestety nie możemy zostać u nich na zawsze. Dlatego szukamy swoich prawdziwych domów. Ludzi, którzy przyjmą naszą przyjaźń i odwzajemnią naszą miłość.. »

Szczeniaczki urodziły się 9 marca (2012r.). Dwie suczki i dwa pieski. Ich mama jest szczupła i sięga do kolana. Waży ok.10kg. Maluchy będą prawdopodobnie podobne do niej. Przed wydaniem do nowego domu zostaną pierwszy raz zaczepione, zabezpieczone przeciw kleszczom i odrobaczone. Są zdrowe, pogodne i towarzyskie.
Barney (foto nr1) jest najodważniejszy z całej grupy. Mały biegacz, którego wszędzie pełno. Jest posłuszny i towarzyski.
Toto (foto nr2) zapowiada się wszechstronnego psiaka rodzinnego, chętnego w równym stopniu do nauki i zabawy. Energiczny i sprytny.
Bierka (foto nr3) to wesoła ślicznotka, niewątpliwa miłośniczka spacerów. Pomysłowa, śmiała i chętna do pieszczot.
Tunia (foto nr4) jest najmniejsza z całej czwórki. Gapciowata miłośniczka pieszych wędrówek, ale tylko w zaufanym towarzystwie. Malutka sunia do rozpieszczania.

Można je adoptować od 28 kwietnia (br.) (wtedy kończą 8tyg.), a oglądać choćby dziś. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Psiaki oddajemy wyłącznie jako zwierzęta domowe (nie podwórkowe i nie łańcuchowe(!))


tel.660 194 557
bbielas1@tlen.pl
najnowsze komentarze