Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Topnik - apetyt na życie, czar i wdzięk filmowego amanta
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Topnik - apetyt na życie, czar i wdzięk filmowego amanta

koty
w serwisie od:27 06 2013, 14:47
opiekun Dom Tymczasowy
Metryczka:
urodzony:24 11 2010
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Topnik - apetyt na życie, czar i wdzięk filmowego amanta

Topnik urodził się w okolicach listopada 2010 roku. Jest młodym kotem, choć już dorosłym. Stara się zachowywać wedle swego wieku , statecznie i spokojnie. Stara, lecz bywa z tym różniście. Topinek to wesoły, uczuciowy i żywiołowy Kocik. Lubi wszelkie zabawy i polegiwanie na drapaczkach. Tego sobie nie potrafi odmówić. Beztroski kocio jest pożeraczem ludzkich serc. Topinek zachowuje się jak mega atrakcyjny facio, któremu ulegnie każdy. Nikt tak jak on nie potrafi przymilać się i patrzeć w nasze oczy z przywiązaniem i miłością. Można zatonąć jego oczydłach, wielkich i zielonkawych. Topiś ma oczy amanta z niemych filmów. Nikt tak jak on nie potrafi rozdawać całuski i wyśpiewywać serenady basowym mrukiem.Nikt tak jak on nie potrafi zarezerwować z uroczą beztroską najlepsze miejsca na kołderkach. Jako szanujący się amant nie ustępuje nigdy z nich dobrowolnie. Wszak to do niego należy świat i ta marna kołdra także. Podbija nasze serca pozwalając się nosić na rękach, tuląc się do nas, włażąc na kolana i zasypiając swobodnie rozwalonym. Jak prawdziwy amancicho lubi układanie kudełek grzebykiem bo Topinek lubi czesać się. Po świecie kroczy dumnie ,drepcząc smukłymi nożynkami i prezentując fantazyjne, ubarwione czarnymi plamkami białe futerko. Topinek nawet ogonek ma niezwykły bo łaciaty.
Topiś jest kotem z apetytem. Nie tylko ma smaka na życie.Uwielbia miseczki pełne przysmaków. Hołubi szczególnie kuraka, nawet na naszych talerzach, którego z uporem próbuje gwizdnąć. Domek musi być naszykowany na kradziejski desant Topinka jeśli taki obiad będzie zaserwowany. Kocik w ogóle lubi jeść. Topiś powinien być jedynakiem kocim w swoim domu. Z naszym stadem podejmuje próby dogadania się ale jest żywiołowy bardzo i potrafi nieustająco zaczepiać towarzyszy. Jest zazdrośnikiem o przywileje i strasznym uparciuchem. Jak sobie postanowi „pogonić kota” koledze to zrobi to. Za to ludzi kocha miłością jedyną i bezwzględną. Topiś żyje dla leżenia na kolanach, tulenia się, wspólnie spędzonych chwil. Lubi gości, nie chowa się przed nimi. Każdy gość wszak przychodzi z kolanami i rączkami, które Topinek nie zawaha się wykorzystać. Topisiek jest cudnym i pro ludzkim kotem. Wzbudza śmiech, czułość i tkliwość. Kocio oferuje domkowi przywiązanie i miłość.

Kotuś jest wykastrowany. Ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety. To na prawdę niezwykły kot, który uszczęśliwi każdy dom do jakiego trafi.

Istnieje możliwość dowozu kota(do uzgodnienia). Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. A rozmowy adopcyjne SMS-ami nie będą prowadzone. Kontakt :Aśka 697 541 709 po 16! m.aska@wp.pl
najnowsze komentarze