Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Tuptek-po latach spędzonych naulicy, czy znajdzie dom ?
podaj łapę

(3)

oceń zwierzaka
(5.00)

Tuptek-po latach spędzonych naulicy, czy znajdzie dom ?

psy
w serwisie od:29 06 2008, 12:33
Metryczka:
klasyfikacja:
o zwierzaku:
TUPTEK - dorosły pies, około 4 letni, duży, przypominający z wyglądu charta-smukła budowa ciała, długaśne łapy. Wewnątrz tego dużego ciała kryje się niesamowicie spokojna, zrównoważona , ufna i miejscami bojaźliwa psia natura. Postępując z nim łagodnie, powoli dając mu czas na oswojenie się -uzyskuje się wspaniałe rezultaty i w efekcie jego pełne zaufanie. "Nic na siłę"-Tuptuś to bardzo inteligentny pies i szybko pojmie że nie mamy złych zamiarów

Tuptek nie wykazuje cienia agresji, lecz wymaga odpowiedniego, cierpliwego traktowania, czasu i wyrozumiałości by nabrać do człowieka ufności.
To wspaniały wartościowy pies-muszę to napisać z pełną szczerością. Nawet jego pełne dostojeństwa zachowanie przypomina charcie - przepełnia je spokój i duma.

Tuptek to z pewnością pies nie dla "każdego"-to pies dla ludzi wyjątkowych , tak jak on. Lubi spokój, ciszę, spacery, najlepszy byłby dla niego dom z ogrodem, gdzie Tuptek mógłby spędzać większość czasu. Ma dużą potrzebę kontaktu z człowiekiem, lecz nie narzuca się i nie jest nachalny. Wydaje się być idealnym psem-towarzyszem dla ludzi prowadzących spokojny, ustabilizowany tryb życia.

Po latach tułaczki i udręki na ulicy z pewnością zasługuje na "psią emerturę". Potrzebuje wspaniałego domu i ludzi,którzy zapewnią mu miłość, spokój i przestrzeń do życia.

Obecnie Tuptek wraz ze swoim towarzyszem niedoli Borysem przebywa w psim azylu gdzie razem czekają na adopcję. Z dnia na dzień otwiera się bardziej na ludzi i zadziwia swoim wspaniałym charakterem. Jest zdrowy, został zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony.

TERAZ DO SZCZĘŚCIA POTRZEBNY MU JUŻ TYLKO WłASNY DOM!
Tuptek-po latach ulicznej tułaczki czeka na spokojną psią emeryturę...


Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów

Tel: 511-704-481
email: kobix@interia.pl


KRS 0000292939 REGON 260199276 NIP 656-22-72-801

NR KONTA BANKOWEGO:
PKO BP SA 82 1020 2733 0000 2602 0037 2987


Od marca 2008 jesteśmy organizacją pożytku publicznego, jednak zgodnie z przepisami Ustawy, 1% swojego podatku będzie na nas można oddać dopiero w 2009 roku.
najnowsze komentarze